Logo

SEDISTA ZA GOLF 4 BORA

Број на оглас: 1375830 | Објавен на: 14.04.2017, 01:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM SEDISTA ZA GOLF 4 BORA EKSTRA CENA SEDISTATA NE SE SKINATI NIKADE SE VO ODLICNA SOSTOJBA TREBA DA SE ISCISTAT OD PRASINA FALI SAMO ZADNOTO MALO DELCE VIDI SLIKA EFTINOOOOO

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Zika

Потврден огласувач