Logo

Se prodava plac vo Dolno Sonje na 100m do glaven pat

Број на оглас: 1381058 | Објавен на: 21.09.2019, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 1350 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac vo dolno sonje 1350 m2.
Ako sakate cist vozdux,sonce postojano i pogled kon vodno kon krstot i pogled kon kitka toa e vo sonje .
So imoten list .
100 m do glaven pat.
Vo gradezen reon.
tel za kontakt 076-534-229

  Скопје    Општина: Сопиште

Прати Е-Маил

  prodavac

Потврден огласувач