Logo

prodavam tv SAMSUNG

Број на оглас: 1381330 | Објавен на: 14.05.2017, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Производ: CRT - Класични

Големина: 51 cm (20 inch)

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Televizorot e vo odlicna sostojba

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач