Logo

masina za vitkanje na cevki

Број на оглас: 1383390 | Објавен на: 12.02.2018, 22:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


masina za vitkanje na cevki do 40 mm i flah do 5 mm racna

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач