Logo

paneli so boljeri

Број на оглас: 1386026 | Објавен на: 12.02.2017, 21:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodavat 2 paneli so 3 kombinirani boljeri na struja parno i solarno so komplet instalacija i pumpa
077 644 788

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  Igor_shora