Logo

Prodavam niva vo Makedonski Brod

Број на оглас: 1388447 | Објавен на: 30.06.2017, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3400 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 6 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva od 3 401m2. pomegu Makedonski Brod i selo Suvidol, mesto nareceno Beli pat vednas do reka Treska.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Zvonko

Потврден огласувач