Logo

Kuka vo centarot na Tetovo

Број на оглас: 1391237 | Објавен на: 21.02.2020, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 15

Квадратура: 350 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 120 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Северозапад

Адреса: T.C.Merdzan 56

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kuka so 3 sprata x 100m2

Dukan od 35m2

Dva vleza .
uredna dokumentacia so imoten list

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Koki

Потврден огласувач