Logo

Куќа во Ресен

Број на оглас: 1391772 | Објавен на: 02.07.2018, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 146 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 718 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 50.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам куќа во Ресен на ул.Корчуленска, со голема дворна површина.Na glaven pat.

 Naum

Потврден огласувач