Logo

Prodavam komandi za bager

Број на оглас: 1393763 | Објавен на: 18.10.2017, 01:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 110 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam komandi za bager strelata za kopanje izvadeni od Bager .
Cena 110 evra

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ohrid

Потврден огласувач