Logo

Продавам стробоскопи, лафлектори и топки

Број на оглас: 1399208 | Објавен на: 04.04.2019, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам:
- стробоскопи цена 800 денари
- лефлектори цена 1000 денари

Kontak telefon
071 546 889
070 656 938

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Bosko

Потврден огласувач