Logo

Izdavam ladilna komora

Број на оглас: 1399620 | Објавен на: 22.11.2020, 18:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Izdavam ladilna komora , -20 +20. 76 m3

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач