Logo

prodavam teleskopi Cilindri

Број на оглас: 1399734 | Објавен на: 20.03.2017, 22:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Teleskopi- Cilindri izvadeni od Bager
cena 3000 denari eden cenata ne e fiksna, m

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ohrid

Потврден огласувач