Logo

mini kamkorder VHS-C

Број на оглас: 1401009 | Објавен на: 27.12.2017, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Останато

Вид на оглас: Се продава


се продава VHS-C видео камера, комплет со торба, полнач и една батерија во исправна состојба.inf GSM+38970223826

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Ilinka

Потврден огласувач