Logo

Zastitna TERMO-MASKA stiti od ladno, veter, dozd, sneg sonce

Број на оглас: 1410829 | Објавен на: 10.12.2017, 22:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Останато

Вид на оглас: Се продава


Заштитете се од студ, ветер, снег, дожд па и сонце со неопренска термо маска која можи да се нози во секоја пригода: кога возите велосипед или мотор, кога скијате, кога трчате или пешачите и во секоја друга прилика кога е потребно.
На лагер црна и плава боја, една димензија растеглива за секоја големина.
Цена 240,00 денари.
Испорака низ цела Македонија со помош на карго службите.

Огласи од: Купи онлајн

Купи онлајн

Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Купи онлајн

Потврден огласувач