Logo

APARTMANI SANI

Број на оглас: 1412717 | Објавен на: 14.01.2019, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Apartmanite se naogaat vo strog centar na gradot. Kompletno se optremeni so sopstveno kupatilo, kujna, parno greenje, internet, kabelska. TEL; 075 292 413 ; 075 292 411; 071 278 128

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач