Logo

Sony dcr-hc52 minidv handycam camcorder with 40x opt. zoom

Број на оглас: 1417277 | Објавен на: 13.03.2017, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 170 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skoro nova Sony dcr-hc52 minidv handycam camcorder with 40x optical zoom, so 10mini-DV kaseti, Firewire kabel i orginalna torbica za kamerata.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Daniel