Logo

Drveni masi za vo gradina

Број на оглас: 1417740 | Објавен на: 24.11.2016, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 15 drveni masi

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 санра

Потврден огласувач