Logo

Kuler Cooler za Lenovo G550/5 G560/5 G570/5

Број на оглас: 1419122 | Објавен на: 04.04.2018, 16:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi neupotrebuvani originalni kuleri za:

Lenovo G550 G555
Lenovo G560 G565
Lenovo G570 G575
Lenovo B590

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач