Logo

Најново!!! Тренерки со Extra квалитет Машки, Женски, Детски!

Број на оглас: 1420365 | Објавен на: 09.11.2018, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Состав на тренерки: 23%полиестер,70% памук и 7% ликра. Продажба на големо и мало комплет и долен дел
Женски тренерки долен дел-350денари
Машки тренерки долен ден-350денари
Женски тренерки комплет-1100денари
Машки тренерки комплет-1100денари
Детски тренерки комплет-850денари
Детски тренерки долен дел - 250 денари
За подетални информации посетете ја нашата web страна www.pekoteks.mk
https://www.facebook.com/pekoteks

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач