Logo

Kuka vo vinica

Број на оглас: 1421030 | Објавен на: 13.10.2019, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 400 m²

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kuka vo Vinica na ulica Ilindenska (na glavna ulica) na 2 sprata so 2 zasebni vleza (2stana) + podrum
Okolu cenata ima prostor za dogovor
Informacii na telefon: 075 543 149

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  Oglas

Потврден огласувач