Logo

Motorni pili i Delovi za motorni pili

Број на оглас: 1421547 | Објавен на: 15.12.2018, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Вид на оглас: Се продава


Мачови-Ланци-Турпии-Ланчаници-Амортизери-Ауспуси-Рачки-Клипови-Цилиндри-Црево бензин-Филтер гориво-Филтер воздух-Карбуратори-мембрани-Макари-Конец-Квачило-Семеринзи-Федери палење-Бомбини-Електроники-Уљни пумпи-Пужеви-Капаче (уље и бензин-Стартери за палење и др...

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач