Logo

Печатење на уникатни календари со вашето лого

Број на оглас: 1421767 | Објавен на: 09.12.2015, 10:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери

Вид на оглас: Се продава


1. Постер календар една страна 30x50 cm на 300 грама куздрук хартија= 35 денари

2. Календар 6 страни 30x50 cm на 200 или 300 грама куздрук хартија споени со метални спирали на помалата страна =180 денари парче

3. Календар 12 страни 30x50 cm на 200 или 300 грама куздрук хартија споени со метални спирали на помалата страна =250 денари парче

4. Календар за на биро А4 формат = 20 денари

5. Календар за на маса димензии 14x14 cm со 6 страни со картонско постоље 120денари

6. Календар за на маса димензии 14x14 cm со 12 страни со картонско постоље 160 денари

7. Меморандуми тираж 1000 = 1,5 - 5 денари парче ( во зависност од покриеност со боја)


Цените се за минимална количина од 100 парчиња.

Информации на
m_donakov@hotmail.com
070/384893

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач