Logo

Soba za kratok prestoj

Број на оглас: 1422213 | Објавен на: 02.06.2019, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


izdavam soba za kratok prestoj

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач