Logo

Elitni sobi - Vila **MEDUSA** - vo centarot na Krusevo

Број на оглас: 1423982 | Објавен на: 26.11.2020, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 500 m²

Спрат: 4

Греење: Централо

Цена: 600 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Elitni sobi vo srceto na Krusevo.
Raspolaga so: dvokrevetni, trokrevetni i cetvorokrevetni sobi
(parno greenje, internet, kabelska TV, sopstvena SAUNA ...)

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Nikola Cavkaroski

Потврден огласувач