Logo

Kupuvam SA-EH 780 Technics-moze i rasipano

Број на оглас: 1424364 | Објавен на: 05.12.2017, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Baram SA-EH 780 pojacalo i tuner -del od sistem Technics-moze i rasipano.
Moze i cel sistem.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач