Logo

СТАН ВО 8МИ ХОЕМВРИ

Број на оглас: 1430098 | Објавен на: 05.05.2017, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 97 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Цена: 580 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Станот е со површина од 93м2, има подрум од 5м2, инсталација за парно, и две клими + две термо печки


цена по договор

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Konstantin

Потврден огласувач