Logo

ОТКУПУВАМ НЕИСПРАВНИ ВОЗИЛА ХАВЕРИСАНИ И БЕЗДОКУМЕНТИ ВОЗИЛА

Број на оглас: 1432692 | Објавен на: 30.03.2020, 21:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ОТКУПУВАМ НЕИСПРАВНИ ВОЗИЛА ХАВЕРИСАНИ ВОЗИЛА И БЕЗДОКУМЕНТИ ВОЗИЛА ПЛАЌАЊЕ ВО КЕШ ОДМА

КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОНТАКТ 070-701-041 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач