Logo

апартмани во С.Дојран

Број на оглас: 1433121 | Објавен на: 30.06.2020, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


се издаваат апартмани од новоизградена куќа во С.Дојран,категоризирани,комплетно опремени,кујна,купатило,тв,тераса, wi-fi,клима(дополнително плаќање),летниковец,плус надворешна кујна.цени од 600-1000ден по апартман
специјални празнични попусти
лице за резервации-Силвана, Дејан 078441496 и 071217780

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач