Logo

DRVENI RESETKI ZA KROV

Број на оглас: 1433906 | Објавен на: 06.03.2019, 09:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Изработуваме сите видови на дрвени решетки за покрив на хали и други објекти. Доаѓаме на лице место за земање на димензии и изработка на план. За се останато се договараме.
Информации на тел. 076/482-303

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Vanco

Потврден огласувач