Logo

APARTMANI-SOBI SANI

Број на оглас: 1434319 | Објавен на: 02.01.2019, 15:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Apartmanite se naogaat vo strog cantar na gradot . Kompletno se opremeni so sopstveno kupatilo, kujna, internet, parno greenj, kabelska, sopstven parking prostor.TEL; 075 292 413, 075 292 411, 071 278 128

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач