Logo

NOVO! Motokultivator YANMAR - uvoz od JAPONIJA - so freza

Број на оглас: 1441349 | Објавен на: 20.06.2018, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.290 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


РАЧЕН ТРАКТОР - YANMAR К1500/GA150 DIESEL. УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА.
МНОГУ СИЛЕН, ЗДРАВА ШАСИЈА, ИДЕАЛЕН ЗА ОБРАБОТКА НА ОВОШТАРНИЦИ, ФОЛИИ, ЛОЗЈА И ДРУГИ ПОВРШИНИ.
МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА ЕДНОБРАЗДЕН ИЛИ ДВОБРАЗДЕН ПЛУГ.
МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА ПРИКОЛКА ДО 500 КГ.
МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА ЦИРКУЛАР ЗА СЕЧЕЊЕ ДРВА.
МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА ВОДНА ПУМПА.
МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧОК НА ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР.
ОВА Е ЕКОНОМИЧНА И МНОГУ СИЛНА ДИЗЕЛ МАШИНА ЗА САМО 2290 EUR.
К.С. - 22

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 991

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач