Logo

amortizerii centriranje na prednica

Број на оглас: 1445688 | Објавен на: 26.03.2018, 16:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Авто-мото сервиси

Вид на оглас: Се продава


prodazba na amortizeri MONROE so dve i tri god.garancija i montaza,voedno i centriranje na preden i zaden trap.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Ane

Потврден огласувач