Logo

Соби во Крушево со убав поглед на градот

Број на оглас: 1451207 | Објавен на: 25.04.2018, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издавам соби во Крушево со парно греење.. За престој со повеќе ноќевања следуваат и попусти.
Цената е по договор.
Лице за контакт: Шули моб.071-802-229
дом. 048-476-082

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 shuli

Потврден огласувач