Logo

Професионален компјутерски сервис!

Број на оглас: 1451958 | Објавен на: 21.05.2018, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Професионален компјутерски сервис и форматирање!
-После форматот снимање на дополнителни 15-20 неопходни програми,од драјвери па се до кодеци и мк-фонтови за гледање на филмови!
-ШТЕЛ на компјутерот за да не ви кочи и сецка
-Чистење на куќиштето,подмачкување на кулерите и ставање на термална паста за подобро ладење
Цена: 300 ден. за профи-формат и штел

Имам и поголем број на проверени и исправни компјутери за продажба,од Радовиш сум,тел.071-377-659

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Јане Василев

Потврден огласувач