Logo

VW BORA VO PERFEKTAN SOSTOJBA

Број на оглас: 1454914 | Објавен на: 17.01.2017, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Bora

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so full oprema (radio na cd, klima, aluminiumski felni i dr. ) Redovno servisirana, bez nikakvi problemi. Poveke informacii na 071-289-126(HITNO)

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач