Logo

АПАРТМАН

Број на оглас: 1456009 | Објавен на: 11.12.2017, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања

Вид на оглас: Се продава


Се изнајмува трикреветен апартман кој се наоѓа во близина на жичарницата. Wi-Fi, кабелска ТВ. Греење на дрва и струја. Повелете на чист планински воздух, уживајте во прекрасните зимски денови. Цена по договор. (слободно после 01.01.2018 г.)

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Благојче

Потврден огласувач