Logo

Нов тонер за Panasonic факс / KX-FA83E fax faks toner

Број на оглас: 1459221 | Објавен на: 23.11.2018, 23:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал/Тонери

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов оригинален тонер KX-FA83E за следните Panasonic факсови:

KX-FL511
KX-FL512
KX-FL513
KX-FL540
KX-FL541
KX-FL543
KX-FL611
KX-FL612
KX-FL613
KX-FLМ651
KX-FLМ652
KX-FLМ653
KX-FLМ663

Цена: 800 денари (едно парче на лагер)
Локација: Велес

Може испорака по Карго.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Lqwe

Потврден огласувач