Logo

Парцела на патот Битола - Кукуречани

Број на оглас: 1461922 | Објавен на: 17.03.2019, 19:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1376 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам парцела покрај патот Битола - Кукуречани на 300 метри од петљата. Информации на тел. 070/339476 - Благој

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Nikolce

Потврден огласувач