Logo

BMW 325

Број на оглас: 1464332 | Објавен на: 20.04.2017, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 325

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za bmw 325 E36 192 ks godina 1995 automatik menuvac. pominati 235000 km. od oprema imat, klima, abs. kozni sedista tempomat, el stakla el retrovizori 2 airbeg. voziloto e donesena od svajcarija i e na stranski rdokumenti, se prodava na delovi a moze i cela. cena po dogovor

Огласи од: Florim

Florim

Кичево

Станете Премиум член

 Кичево

Прати Е-Маил

 Florim

Потврден огласувач