Logo

alfa romeo 147 156 gt creva za turbo

Број на оглас: 1464586 | Објавен на: 04.12.2017, 20:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: 147 156 gt

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


prodavam novi creva za turbo aftermarket dolno crevo 40 evra gorno crevo 50 evra
gratis montaza

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 zarko

Потврден огласувач