Logo

Kalapi za vestacki kamen

Број на оглас: 1465309 | Објавен на: 22.04.2019, 14:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Kalapi za izrabotka na vestacki kamen tel.070247068 / 071209477

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 viluskar

Потврден огласувач