Logo

fiat ulysse 2.0 jtd

Број на оглас: 1467720 | Објавен на: 21.02.2020, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Ulysse

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.300 €

2.400 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


6+1 odlicno cuvano za svoja dusa makedonska registracija registrirano do 07-02-2020motor odlicen ne trosi ulje so garancija moze i zamena so moja doplata samo so sedum sedista

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач