Logo

соби во близина на жичарницата

Број на оглас: 1469258 | Објавен на: 16.12.2017, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат двокреветни и трокреветни соби во близина на жичарницата. Кабелска ТВ, Wi-Fi.
Уживајте со своите најмили и понесете убави спомени.
(слободно после 01.01.2018 г.)

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Благојче

Потврден огласувач