Logo

Delovi za Mercedes 190

Број на оглас: 1469322 | Објавен на: 30.06.2020, 22:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 190

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi od Mecedes 190 , kolata bese na stranski tabli ,digalka , zadna sofersajbna , salter za 4-brzini ,menjac so 4-brzini , volan , imam i komplet kukiste za volan , servo komplet ....

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач