Logo

PRODAVAM PLAC-NIVA od 2500 m2 vo .Romanovce

Број на оглас: 1471805 | Објавен на: 19.02.2019, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 16 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Plac-Niva od 2500m2, SIRINA18,5m
vo s.Romanovce-mesto vikano Macja Glava
DO ASFALTEN PAT Romanovce-Kumanovo od leva strana.
Ima struja (Bandera) vo samata niva.
Odalecenost 500 metri na izlez od seloto.
Cist Imoten list.
Imoten List br.1113 , KO Romanovce
KP 143

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 САВЕ

Потврден огласувач