Logo

Б Р О Н Х О В И Т А Л - ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА

Број на оглас: 1473789 | Објавен на: 14.09.2019, 07:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Алтернативна медицина

Вид на оглас: Се продава


Б Р О Н Х О В И Т А Л АПИХЕРБАЛ ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ ОД ПЧЕЛИН МЕД ПРОПОЛИС И ЛЕКОВИТИ БИЛКИ Делува на ревитализација на дишните патишта кај воспаление на грлото астма бронхитис Заштитува од инфекции и алергии на полен прашина пердуви пушачка кашлица засипнатост Го зајакнува имунитетот Начин на употреба Се зема 3 лажички дневно половина час пред јадење.
1 кг.800 ден./500 грама.400 ден.

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI

Потврден огласувач