Logo

АПИХЕРБАЛ ПРОТИВ ВИСОК ШЕЌЕР ВО КРВТА

Број на оглас: 1473814 | Објавен на: 14.06.2018, 08:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


НАЈЕФИКАСНИ БИЛНИ КАПКИ ПРОТИВ ВИСОК ШЕЌЕР ВО КРВТА.
ПРИРОДЕН АНТИХИПЕРГЛИКЕМИК ТОНИК АНТИДИЈАБЕТИК АНТИПИРЕТИК ДИУРЕТИК АНТИХИПЕРТЕНЗИВ АНАЛГЕТИК И АНТИДИJАРЕИК.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI (претпријатие)

Потврден огласувач