Logo

Продаваме DVD-режачи DVD-RW

Број на оглас: 1476710 | Објавен на: 05.03.2018, 15:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / CD / DVD / Bluray

Вид на оглас: Се продава


Продаваме DVD-режачи DVD-RW исправни на IDE и Sata приклучот
најразлични марки и модели

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Гоце

Потврден огласувач