Logo

Mercedes Sprinter 316 CDI 4x4 Specijalno Vozilo

Број на оглас: 1476842 | Објавен на: 12.02.2019, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Sprinter

Година: 2006

Гориво: Дизел

Менувач: Автоматски

Каросерија: Останато

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes Sprinter 316 CDI 4x4 za specijalni nameni

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Faik

Потврден огласувач