Logo

MERCEDES E 270 BEZ ZAMENI

Број на оглас: 1477728 | Објавен на: 21.01.2018, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 180 kw / 245 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продаваНадворешност: ЦЕНАТА Е ЗА КЕШ
Алуминиумски бандажи, Фарови за магла

*Внатрешност:
Имобилајзер, Централно заклучување, Електрика на прозори / Ел на ретровизори, Ел. седишта, Кожни седишта, Греење на седишта, Ел отворање багажник, Климатроник, Радио CD MP3, Навигациски систем, Серво управувач, Мултифункционален волан, Борд компјутер, Подготовка за телефон, Кожен волан, Регулирање волан

*Безбедност:
ABS антиблокирачки систем на сопирачките, ESP електронска стабилизирачка програма, воздушни перничиња, ASR контрола на пролизгување,

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач